Opinia o hotelu Best Pueblo Indalo
7.8
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Best Pueblo Indalo Hiszpania
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: K.. | 20.09.2018 17:31

- w pobliżu hotelu są liczne restauracje, bary, puby i popularna wśród Hiszpan dyskoteka. Jest kilka sklepików z pamiątkami, ale są to typowo chińskie sklepy. Brak typowo miejscowych, oryginalnych pamiątek. Jest jeden słabo zaopatrzony supermarket niedaleko hotelu, ale to rekompensuje dobrze zaopatrzony supermarket na terenie hotelu. Jest też kilka stoisk z pamiątkami, które już są typowo miejscowe, lepszej jakości niż u "chińczyka"
- okolica mimo restauracji i dyskoteki jest raczej spokojna, hotel wieczorem jest jednym z glosniejszych miejsc jeśli chodzi o wieczorne animacje i rozrywkę. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się długa promenada.
- plaża czysta, z drobnym żwirkiem i kamieniami, kilka razy wypatrzylam drobne muszelki. Nie jest to żwir raniący stopy, ale wygodniej jest mieć obuwie do wody
- hotel jest dużym kompleksem z mnóstwem schodów i stromych podejść, jest to mocno uciążliwe zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i wózkami. Hotel jest czysty, zadbany, z poszczególnych miejsc roztaczają się piękne widoki na morze i góry. Szczególne wrażenie robi po zmroku, przy zapalonych latarniach.
- hotelowy ogród jest mniejszy niż wygląda na zdjęciach, ale jest równie czysty i zadbany.
- na terenie hotelu są dwa baseny. Jeden duży, w którym odbywają się animacje, chwilami dość głośny. Drugi mniejszy, o wiele spokojniejszy w dalszej części ogrodu. Można odpocząć od animacji i hałasu. Również w ogrodzie są ustawione leżaki.
- dla dzieci są dwa brodziki, plac zabaw i polska animatorka do połowy września.
- pokoje są stosunkowo duże. W zasadzie są to apartamenty składające się z sypialni (w hotelu są pojedyncze łóżka), łazienki i salonu z aneksem kuchennym. Aneks kuchenny to : szafki z podstawowym wyposażeniem (sztućce, garnki, kubki itp), lodówką, mikrofalą, płytą, zlewozmywakiem. Można coś ugotować samemu lub kupić gotowe dania w supermarkecie do podgrzania. My z tych opcji nie korzystaliśmy, ale widziałam w supermarkecie duży wybór gotowych dań.
- hotelowi goście to w głównej mierze Hiszpanie, Polacy, Anglicy. Również na wieczorne animacje przychodzi dużo Hiszpan mieszkających w tej części kraju - goście spoza hotelu.
- posiłki są dobre, ale potocznie mówiąc "szału nie ma". Jadłam w innych hotelach lepsze. Śniadania codziennie są takie same, obiady podobne, kolacje tematyczne i mocno urozmaicone. Najlepsze z tego wszystkiego były kolacje. Wszystko zawsze świeże, na bieżąco uzupełniane, kilku kucharzy gotujacych na żywo, tzw show cooking. Napoje do obiadu i kolacji w butelkach. Do śniadań z automatu. Kawy bardzo dobre, soki typowe, średniej jakości.
- alkohole i napoje w ramach all inclusive również średniej jakości. Przy meldowaniu dostajemy rozpiskę, które są bezpłatne, a które dodatkowo płatne. Napoje typu Pepsi, fanta, woda mineralna, piwo, sangria itp z automatu. Miałam wrażenie że odbiegają jakością od swoich odpowiedników butelkowanych. Piwo z butelki do kolacji było o wiele lepsze niż to lane w ciągu dnia (oba tej samej firmy).
- p. Agnieszka z biura podróży netholiday nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. Ma dość ubogi zasób słów, przez co jej opowieści podczas wycieczki do Granady były lekko mówiąc irytujące, co kilka słów powtarzane wyrażenie "itd itd", przekręcane słowa i tworzenie nowych, mało zrozumiałych słów. Liczne "potknięcia" przy zamawianiu biletów, na pytanie o godzinę lotu powrotnego Pani nas odesłała do tablicy hotelowej bo nie znała odpowiedzi. Jej zła organizacja czasu podczas zwiedzania powodująca miejscami szybkie zwiedzanie "po łebkach" a innym razem niepotrzebny, długi postój przy mniej "atrakcyjnych" punktach. Prywatne, mało kulturalne opinie o innych narodowościach zwiedzających wyrażane na głos do nas - uczestników wycieczki.

Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy zadowoleni z całego wyjazdu, chociaż było kilka minusów. Myślę, że cena w ofercie last minute za te wczasy jest odpowiednia w stosunku do całego hotelu i jego standardów.

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z