Opinia o hotelu Aqua Azur
1.8
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Aqua Azur Bułgaria
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: XXXX | 21.08.2018 11:52

Standard nie odpowiadał 4 gwiazdkom, jak dla mnie 2 gwiazdki to max, w hotelu brudno, syf, śmierdzi, jedzenie bardzo słabe, przez tydzien podawane dania te same(poniedziałek kotlety mielone, wtorek pulpety, środa pulpety w sosie, czwartek mięso mielone..itd) , idąc do restauracji wiedziałeś co będziesz jadł.. jednym słowem paranoja, basen brudny, na dnie pełno piasku i kamieni, jesli chodzi o personel pracują tam chyba za kare- tak się zachowują, twierdzono, że nie znają języka Polskiego, jednak podczas ostatniej nocy nie były im obce przerywniki podczas kłótni z osobami przy wymeldowaniu, awantura o 3 w nocy, na tyle głośna, że połowa hotelu postawiona była na nogi..;/ porażka..
Jedyna atrakcja w hotelu to animacje dla dzieci, podczas których animatorzy swięcą swoimi wdziękami przed ludzmi są na tyle bezczelni, ze chlapią wodą z butów po twarzy...
Panie w recepcji bardzo nieprzyjemne.
W dniu wyjazdu w pokoju mogliśmy zostać do godziny 12.00, do 14.30 mogliśmy korzystać z baru , do godziny 16 siedzieliśmy na sofach czekając na autobus, o godzinie 14.35 musieliśmy już płacić za napoje... nie zachęcają , aby tam wrócić.

Jedynym plusem tego hotelu, to chyba tylko położenie- blisko do plaży i morza.

Stanowczo odradzam !

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z