Opinia o hotelu Edart
8.0
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Edart Albania
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Magda | 20.08.2018 19:08

Hotel położony jest przy piaszczystej plaży, co prawda nie ma basenu, ale za to jest ciepłe morze. Ogólnie mają tam problem ze śmieciami, nie ma koszy, kładzie się je przy brzegu i wieczorem ciężarówka to zbiera. Część z nich trafia niestety do morza i czasami pływa się obok plastikowej butelki lub innej kukurydzy. Jest bardzo mało przestrzeni prywatnej na plaży. Leżak obok leżaka, ale nie było problemu, że dla kogoś zabrakło. I co mnie irytowało? Cała plaża zawalona straganami przenośnymi (materace, sukienki, napoje, lody, olejki do opalania, papierosy, owoce, wszytko można kupić nie ruszając się z miejsca)
Posiłki mało zróżnicowane, śniadanie - jajka, obiad lasagne i kurczak w każdej formie + codziennie makaron. Ryby były tylko raz. Goście hotelowi nie żywią się w restauracji głównej tylko obok na stołówce, a większość zdjęć jest właśnie stamtąd.
Rozrywka? Puszczają smętną muzyczkę do kotleta, ale podczas mojego tygodniowego pobytu udało się dwa razy zorganizować potańcówkę. Wszystko dzięki Elvisowi (recepcjonista), zawsze uśmiechnięty i gotowy nieść pomoc. Jak chcecie Państwo coś załatwić i się dowiedzieć co i jak to tylko z nim. Naszym rezydentem był Elian, dobrze mówi po polsku i zaletą jest to, że jest Albańczykiem, ma bardzo dużą wiedzę o swoim kraju i ciekawie o tym opowiada. Zaraża swoim poczuciem humoru, nie da się go nie lubić :)
Ogólna ocena: Hotel i plaża jak Mielno w sezonie bez parawanów a z leżakami, tylko pogoda gwarantowana, jak ktoś lubi to polecam. Następna wizyta w Albani może za 20 lat, jeszcze muszą się sporo nauczyć.

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z