Opinia o hotelu Marina Club
1.5
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Marina Club Włochy
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Gabriela | 04.08.2018 22:29

NIE Polecam!!! Wczasy zdecydowanie za drogie. Jestem średnio wymagającym klientem, jednak hotel nie zasługuje na 3,5*, najwyżej na 2,5*.
Jedyne co go ratuje to w miarę przyjemny basen i bliskość plaży. Obsługa hotelu faktycznie uśmiechnięta,ale dla Wlochow. Nikt nie rozmawia w żadnym innym języku, tylko po wlosku. Ponadto nasza grupa Polaków dostawała posiłki znacznie gorszej jakości niż goście Włoscy. Polakom nie wolno było korzystać z części restauracji, gdzie byli Włosi.
Baia Domizia to koszmarna mieścina, gdzie nic nie ma. Czytałam opis managera, gdzie wspominał o klimatycznych knajpach i sklepach, jednak do najbliższej restauracji mieliśmy ok 2 km - tam się stolowalismy, gdyż pomimo All In ciężko było w hotelu zjeść coś przyzwoitego. Do centrum miasteczka ok 4 km, ale tam też zupełnie nic nie ma.
Podsumowujac: jadąc z lotniska autokarem byłam przerażona widokiem za oknem: brud na ulicach i śmieci przy autostradzie. Sama Baia Domizia nie wiele lepiej. Już pierwszego dnia miałam ochotę wrócić do Polski. Zmarnowane pieniądze i czas.
Pani rezydentka, choć miła, to pozostawiona sama sobie. Mimo licznych skarg na temat segregacji wczasowiczów w restauracji, nic nie zrobiła aby to poprawić, czy choć wyjaśnić dlaczego taka sytuacja miała miejsce. Jeszcze muszę pochwalić Panią animatorke. Z całej naszej grupy Polaków chyba nikt nie był zadowolony. To jest najgorszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam. Moje dzieci były załamanie warunkami sanitarnym, łóżka w hotelu tragiczne. To były chyba nasze najgorsze wczasy.

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z