Opinia o hotelu Costa del Sole
5.5
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Costa del Sole Włochy
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Elżbieta | 24.07.2017 20:14

Właśnie wróciłam z wczasów z Sycylii, jestem bardzo rozczarowana nastawieniem Sycylijczyków do Polaków. Tubylcy traktują nas bez szacunku, wręcz z pogardą.
Hotelu zdecydowanie nie polecam. W ciągu 7 dni pobytu kilkukrotnie w hotelu nie było bieżącej wody. Standard pokoi jest bardzo niski (nie oceniłabym go nawet na trzy gwiazdki).
Posiłki oraz napoje miały być w standardzie all inclusive, jednak do tego standardu wiele brakowało. Śniadania były bardzo ubogie, codziennie to samo - jajka, parówki, ser i szynka. Obiadokolacje były podawane tylko w formie zwykle zimnych przystawek. Jedzenie było bez smaku i nieświeże. W międzyczasie nie serwowano żadnych przekąsek, snack bar nie istniał. A w barze z napojami najczęstszym słowem barmana było słowo "finish". Brakowało codziennie napojów alkoholowych. Pracownicy hotelu tłumaczyli ten fakt, tym iż Polacy zbyt dużo piją. Na jeden dzień w hotelu dla 60 osób przeznaczona była jedna butelka wódki.
Na plus oceniam jedynie zespół animatorów oraz ładną plażę przy hotelu, jednak wielość mankamentów które doświadczyłam w ciągu tygodnia nie rekompensują wielkiego rozczarowania, jakie doświadczyłam. Zdecydowanie nie polecam wczasów w tym hotelu.

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z