Opinia o hotelu Elena
5.0
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Elena Bułgaria
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Niezadowolona | 21.07.2017 21:48

Jeśli chodzi o pokój , ok. Sprzatanie pokoju to wymiana ręczników i dokładanie papieru toaletowego, natomiast kosz na smieci widziała pani sprzatajaca co drugi dzień.
Jedzenie monotonne, zimne , koszmarne kolejki bez względu na porę przyjścia miałam wrażenie , że ludzie od stołów nie odchodzą. Jak byłam u celu nie było juz wyboru , ponieważ z dokładaniem jedzenia obsługa miała trudności .Szklanki i talerze wyglądały jak włożone i wyjęte z wody, mokre i czasem z resztkami po poprzedniku. Droga na plażę krótka, natomiast usłana śmietnikami, śmierdziało okrutnie, co miało swoje plusy ponieważ czas przejścia skracał się do kilku minut. Plaża brudna, usłana leżakami oczywiście płatnymi, nie ma szans rozłożyć własny ręcznik.
Generalnie Złote Piaski przereklamowane, klimat dla młodych którzy spędzają czas tylko na imprezach , wszędzie głośna muzyka nie koniecznie wpadająca w ucho.Aaaa, zapomniałam dodać , że ławy w lobby z dnia na dzień coraz bardziej klejace, obsługa mało sympatyczna, chyba pracują tam za karę. Jak na tak duży hotel mało miejsca przy basenie, leżaki zajmowane już od bladego świtu. Generalnie można przeżyć , ale wypocząć???? Za wcale nie małe pieniądze według mnie nie

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z