Opinia o hotelu Bogini Atlantyku
6.8
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Bogini Atlantyku Portugalia
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Zbyszek | 18.07.2017 09:24

Wróciliśmy wczoraj t.j.17lipca 2017 z imprezy Bogini Atlantyku.Wielokrotnie uczestniczyliśmy w różnych imprezach. Jeśli chodzi o program i pilota pana Kordiana nie można mieć zarzutów.Można byłoby tylko dodać Sintrę w zamian za Park Busaco i jakoś dopasowująć resztę żeby tę piękną Sintrę jakoś wpasować w imprezę ale to już mniej ważne bo zobaczyliśmy dużo.Natomiast hotele to makabra.
Przylecieliśmy do Faro o 7.15 rano.Przyjazd do hotelu Albufeira Jardim Hotel ok.godz.10.00. Byliśmy wszyscy zmęczeni całonocnym lotem,duży upał a w hotelu nam mówią że pokoje dostaniemy o godz.17.00.Pokoje bez klimatyzacji,mydła i ręczników,drzwi się nie zamykają.Interwencja w recepcji nic nie dała.Po przylocie dowiedzieliśmy się od innych wczasowiczów że dzień wcześniej jeden z pokoi został okradziony przez personel.
W innych hotelach na objazdówce jedzenie było bardzo monotonne.Na śniadanie tylko ser zółty,kiełbasa typu mielonka szynkowa i zero owoców,całkowity brak pomidorów.Obiadokolacje byly serwowane do stołu,podawano głównie wieprzowinę dość twardą,zero ryb tak popularnych w Portugalii. Uważamy,że za tę cenę biuro mogło się postarać o lepsze hotele w końcu to kraj Europy Zachodniej.

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z