Opinia o hotelu Hermes Ultra All Inclusive Club
9.5
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Hermes Ultra All Inclusive Club Bułgaria
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: B.D | 13.07.2017 13:17

Właśnie wróciliśmy całą 11 osobowa rodziną z hotelu Hermes w Carevie.
W przeciwieństwie do niezadowolonych My jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani. Na 360 pokoi Polacy mają rezerwację na 40 a reszta to Czesi i Bułgarzy.
Hotel bardzo czysty. Codziennie sprzątane pokoje ,wymieniane ręczniki i pościel. Położony na niewielkim wzgórzu ok 80 m od niewielkiej zatokowej plaży z pełnym serwisem plażowym. 2 bary na plaży z taką samą opcją pozwalają na korzystanie naprzemienne z kąpieli morskich oraz w basenach hotelowych sprzątanych codziennie ok 6 rano. Przeniesienie animacji do baru” HAVANA” na plaży to strzał w 10,gdyż głośna muzyka i animacje pozwalają wypocząć rodziną z dziećmi i osobą chcącym odpocząć od hałasu .Animacje chyba najlepsze jakie widzieliśmy do tej pory . Na 10 animatorów 2 to Polacy a reszta to zespół bułgarsko- czeski ,któremu przewodzi pełen energii „SZEF” . Opcja Ultra All jedna z lepszych z jakiej mieliśmy możliwość korzystać. Dobre alkohole( nie tylko lokalne) i drinki bez i alkoholowe bez ograniczeń. Także w barach na plaży. Niektóre droższe alkohole za niewielką opłatą. Duży wybór mięs i sałat, smaczne zupy i kapitalne desery .Kuchnia dostosowana także do dzieci ,których w tym hotelu było bardzo dużo. W Pool barze wystawiane są różne przekąski i słodycze. W barze HAWANA do 18.00 pieczona jest pyszna pizza a wieczorem są zabawy dla dzieci i program dla dorosłych. Usytuowanie hotelu dla jednych może być zaletą a dla drugich wadą .Generalnie dla naszej rodziny z 2 –ką małych dzieci było zaletą. Miasteczko niewielkie ale ale jest gdzie pospacerować. Nie ma tłumów jak w Primorsku lub w Słonecznym Brzegu. Tym ,którzy popłyną wieczorem stateczkiem może się trafić spotkanie z delfinami co dla dzieci może być atrakcją. Hotel ma umowę z lekarzem ,który przyjeżdża po informacji rezydenta- także My mieliśmy okazję skorzystać z jego usług w ramach posiadanych ubezpieczeń(jedno prywatne).dla naszego maluszka.
Jedynym mankamentem jest brak możliwości przedłużenia użytkowania pokoju dla rodzin z małymi dziećmi lub wydzielenia pomieszczenia w którym można by zagrzać mleko lub uśpić małe dziecko gdy wyjazd następuje ok godziny 22 bo pokoje należy zdać do 12 .00.
Podsumowując : BARDZO UDANY WYJAZD I BARDZO DOBRY HOTEL

zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z