Opinia o hotelu Le Dune Beach Club
7.5
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Le Dune Beach Club Włochy
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: AREK | 13.11.2016 15:05

Na początku trzeba zaznaczyć ze jesteśmy w kraju mocno odbiegającym do naszych zasad i podejścia do życia. To są włochy gdzie nikt się nie śpieszy i coś musi być na już. Jest to hotel 3,5 gwiazdki i nie zapominajmy o tym. Czy jest brudno w domkach - nie, znośnie może klimę bym wyczyścił ale reszta jest ok . Basen fajny - czysty zarówno mały jak i duży . Teren na obiekcie sprzątany bezpieczny zamknięty jest ok . Jedzenie, śniadania po 3-4 dniach ma sie go dość codziennie to samo parówki jajecznica tost i rogaliki ( super robione na miejscu ) kawa . obiady i tutaj jest pierwsza rzecz która mnie zastanawia pierwszy tydzień super dwa dania na świeżo do wyboru i dwa w bemarach i mnóstwo przystawek, drugi już gorzej jedno danie na wydawce ale smaczne - nikt nie chodził głodny wręcz odwrotnie . kolacje to już nie ma się do czego przyczepić, bajka, urozmaicone menu - owoce morza, mięsa, ryby i desery ;) . Dania dla dzieci mi się osobiście nie podobały a moje dzieci tego nie chciały jeść ale miały wybór z całej reszty i tez nie biegały głodne (jest makaron jest dobrze). Animacje dla dzieci - ogromna pochwała dla dziewczyn , dorośli - gry zabawy zespołowe - musza wygrać włosi ;) i koniec. Jak ktoś sie nastawił jak ja na surfing to nie popływa bo instruktor coś ma z noga i niema był raz w weekend jak byli włosi na weekend. Wieczorne kabarety i przedstawienia tylko po włosku. Morze nie nadaje się dla małych dzieci moja córka 6 lat bała się do niego wchodzić, szybko głęboko, fale , niekiedy trochę mętna woda (ale nikt nie będzie filtrował wody ;) ) i kamienie konieczne buty do wody !!!! .Plaża fajna szeroka piaszczysta sporo leżaków - nie zdarzyło się aby zabrakło dla gości . Rezydentka Pani Monika w moim odczuciu OK na miejscu, pomocna szukała złotego środka w kontakcie z managerem hotelu (ale o tym później) . Wypożyczalnia samochodów w hotelu - trzeba się przygotować na kaucje za wypożyczane auta od 500 do 1000 euro jest to ściągane z karty kredytowej po oddaniu samochodu transakcja jest anulowana ( czekam na pokazanie się kasy na karcie z powrotem ) nie ma możliwości dokupienia ubezpieczenia od wybitej szyby zarysowania itd tylko jest to pokrywane z tej kaucji . nie słyszałem o jakiś problemach przy oddaniu samochody o jakieś rysy itp. można oczywiście wypożyczyć auto w Messynie ale jest drożej za auto na 5 osób w hotelu zapłaciłem 80 euro bez limitu km fotelik dla dziecka i GPS plus 30 euro za paliwo w mieście to około 150-180 euro plus paliwo. proponuje brać diesla albo większa benzynę punto 1.2 na ich serpentyny jest za słabe .
a teraz powrócimy do wspomnianego managera . zaczęło się od tego iż podjął decyzje o wymeldowaniu ludzi o godzinie 10 a w umowie mieliśmy do 12 z możliwością przedłużenia do 17 - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI I KONIEC . Dwie rodziny zaczęły z nim dyskutować może za ostro trochę, skończyło się na odebraniu wszystkim wyjeżdżającym ludziom kolacji i od 13 godziny byli bez wyżywienia z małymi dziećmi. bieganie przy stołówce i patrzenie czy ktoś wynosi jedzenie pokazywanie palcami na kogo maja patrzeć kelnerzy i krążenia kolo domków przez menagera było po prostu kiepskie (delikatnie mówiąc) przecinanie opasek na rekach w czasie obiadu i zabieranie all-a prawie na siłę to już powinno się skończyć inaczej. w następna niedziele po interwencji rezydentki mieliśmy kolacje (dzień naszego wyjazdu). Była przygotowana uroczysta kolacja z okazji święta na Sycylii pięknie udekorowana sala - balony, czyste obrusy, kieliszki do wina muzyka na żywo no fajnie ładna kolacja
ale nie dla nas znaczy dla ludzi wyjeżdżających o 22,15 (kolacja o 20) dla nas zrobiono kolacje w zewnętrznej części stołówki o 19 . O 19.30 poproszono nas abyśmy już poszli bo niedługo przychodzą goście na kolacje. Całe przyjecie oglądaliśmy z drugiej strony basenów . czy komuś bym polecił wyjazd do tego hotelu ciężko mi powiedzieć czy napisać ale ja na Sycylię raczej nie wrócę . warto zobaczyć Taorminę ;) ,Etnę - wejść do baru gdzie był kręcony Ojciec Chrzestny ( Savoca i Forza d'agro) nie Corleone. Podobno Palermo jest super. ALE JEST wiele innych hoteli może cześć włoskiej obsługi jest nauczona kultury dla klienta . jeszcze raz pozdrawiam Paulinę i Justynę z obsługi animacji naszych dzieci ;)

Pobyt: sierpniu 2016

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z