Opinia o hotelu Auramar Beach Resort
7.8
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Auramar Beach Resort Portugalia
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Rafał z żoną | 03.08.2016 00:22

Ogólnie pobyt w Auramar oceniamy bardzo dobrze. Niestety - jak w życiu - dostrzegamy nie tylko zalety, ale i wady oferty.

Hotel stary, ale czysty. Widoki w okolicy hotelu są cudowne. Jedna plaża mała i urokliwa, zaś druga - piękna, długa, piaszczysta ze wspaniałymi dużymi muszlami. Ocean ma wiele twarzy: czasem jest cichy z turkusową i złotą wodą, innym razem - wzburzony, niespokojny, przybiera ciemniejsze barwy. Pogoda dopisuje.

Hotel oferuje kilka zejść na plażę. Jedno - najkrótsze - niebezpieczne, po wzgórzu, po którym ciężko poruszać się osobom starszym mającym problemy z chodzeniem i dzieciom, nie mówiąc już o rodzicach z wózkami. Na terenie obiektu jest mnóstwo schodów.

Bezpłatny bus hotelowy dowozi gości do centrum Albufeiry. Warto zwiedzić stare miasto.

Jedzenie dobre, choć monotonne, mały wybór dań. Śniadania codziennie takie same, na obiad i kolację pojawiały się około dwa dania nowe, pozostałe się powtarzały. Część obsługi bardzo sympatyczna i pracowita, część powolna - do tego stopnia, że zdarzało się czekać 15 minut na podanie napoju do obiadu czy kolacji.

Animacje bardzo słabe. Co tydzień się powtarzały. Mini disco dla dzieci bardzo krótkie. Słowem - animatorzy mało widoczni i ponurzy. Rzadko pojawiali się przy basenie.

Rezydenci byli obecni na lotnisku po przylocie i przed wylotem. Jednakże nie wykazywali własnej inicjatywy, by pomóc gościom. Informacje udzielane przez nich były krótkie i zdawkowe. Gdy w dniu wylotu autokar z Polakami dojechał na lotnisko, rezydent nawet nie wszedł do środka autokaru, nie przywitał się i nie podziękował za pobyt. Rzucił przy autokarze: "7", "8", "9". Usłyszeli to ci, którzy akurat przechodzili obok rezydenta. Inni domyślili się, że chodzi o numer stanowisk odprawy, jeszcze inni - nie słysząc zdawkowej informacji rezydenta - szli "za tłumem".

Atutem oferty zapewne jest otrzymanie pokoju z widokiem na ocean!

zgłoś nadużycie

Dodał: Tomasz | 03.08.2016 14:11

Bardzo fajny hotel. Blisko plaży - bardzo ładnej i piaszczystej. Pokoje czyste i widać, że serwis hotelowy dba o stan hotelu. Jedzenie naprawdę smaczne i świeże - bez żadnych zastrzeżeń. Do tego był bezpłatny autobus do centrum miasta, więc mogliśmy zobaczyć więcej rzeczy całą rodziną i bez zbędnych dopłat. Ogólnie super wakacje w dobrej cenie!!! Polecam serdecznie!!!:)


Tagi: auramar beach resort portugalia

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z