Opinia o hotelu Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran w Mierkach
5.0
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran w Mierkach Polska
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Wojt | 19.12.2014 22:02

Hotel swoje lata świetności ma już dawno za sobą, ale jest w cudownym miejscu, nad samym jeziorem w sercu lasu. Cisza i spokój. I TO WSZYSTKO CO MOŻNA POWIEDZIEĆ NA PLUS. W BUDYNKU GŁÓWNYM OGÓLNE ZALATUJE STĘCHLIZNĄ, POKOJE SA STRASZNIE NIEDOGRZANE. MY TRAFILIŚMY NA OKRES KIEDY BYŁO NAPRAWDĘ CHŁODNO, W POKOJU PANOWAŁA TAKA TEMPERATURA, ŻE SIEDZIELIŚMY W BUTACH!!! BO MARZŁY NOGI. DODAM ŻE MIELIŚMY ZAREZERWOWANY APARTAMENT. W RESTAURACJI KTÓRA ZNAJDOWAŁA SIĘ NA DOLE BYŁO TAK ZIMNO ŻE SIEDZIELIŚMY W CZAPKACH. WIĘC KAŻDY POSIŁEK OGRANICZAŁ SIĘ DO MINIMUM, NIE BYŁO MOWY O CHWILI RELAKSU PRZY MAŁEJ CZARNEJ. A PROPOS STOŁÓWKI TO TYLKO KAWA BYŁA DOBRA, PO KAŻDYM INNYM JEDZENIU BYŁY JAKIEŚ REWOLUCJE ŻOŁĄDKOWE, POMIMO IŻ NIE NALEŻĘ DO OSÓB O ŁAGODNYM PRZEWODZIE POKARMOWYM, TA KUCHNIA MNIE POKONAŁA. PÓŹNIEJ JEŹDZILIŚMY JUŻ DO NIDZICY BO SIĘ WYTRZYMAĆ NIE DAŁO. BASEN BYŁ OTWARTY PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU ALE BYŁO TAK ZIMNO ŻE NAWET PRZEZ GŁOWĘ NIE PRZESZŁO ŻEBY PRZEJŚĆ SIĘ PO KLATCE SCHODOWEJ PROWADZĄCEJ NA DÓŁ DO BASNENU - TAM LECIAŁA PARA Z UST. na plus zasługuje jeszcze personel, który był bardzo profesjonalny, udostępnił nam nawet jakiś piecyk-farelkę, który prócz żarcia prądu grzał niewiele.
REASUMUJĄC HOTEL W OKRESIE NIEWAKACYJNYM NASTAWIONY JEST NA PRZETRWANIE I OSZCZĘDNOŚCI, ZIMNO, CIEMNO, DNO!!!!. STREFA SPA TAKŻE POZOSTAWIA DUŻO DO ŻYCZENIA.
PRAWDOPODOBNIE W OKRESIE LETNIM WSZYSTKO WYGLĄDA INACZEJ BO JEST CIEPŁO.

zgłoś nadużycie

Dodał: Adam | 24.09.2017 17:40

A zareklamowaliscie Państwo, czy tylko narzekać potraficie po fakcie? Gdy nie ma skargi, zwrot kosztów itp, to tak będzie. Jeśli ludzie, którzy przebywają tam i widzą, że opis nie pasuje do stanu rzeczywistości, to trzeba domagać korekty, lub zwrot poniesionych kosztów.


Tagi: centrum konferencyjno-wypoczynkowe kormoran w mierkach polska

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z