Opinia o hotelu Mirador
4.1
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Mirador Turcja
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Milena | 17.09.2014 21:31

Hej! Właśnie dzisiaj zakończył się mój pobyt w Turcji (10-17.09.2014), a dokładniej w hotelu Mirador, dlatego też chciałabym podzielić się moją opinią (może komuś się przyda)
1. Obsługa hotelu była znakomita! Bardzo mili recepcjoniści, kelnerzy, barmani (niektórzy mówili po polsku- słabo, ale ważne, że można było się z nimi porozumieć)
2. Znakomici Animatorzy!!! Przez cały dzień starali się umilić gościom pobyt. Gra w water pool, siatkówka plażowa, lotki, ćwiczenia w wodzie i bardzo ciekawe wieczorne show!!! + oczywiście polska animatorka Dominika!!!!
3. Pokoje były bardzo przyjemne i czyste. Świeże ręczniki i pościel.
4. Jedzenie w restauracji było dobre. Każdy znalazł coś dla siebie.
5. Nie było żadnego problemu z znalezieniem wolnego leżaka na basenie.
6. Do godziny 23.00 można było zamawiać wszelkie napoje w barze przy basenach, po 23 niestety były już płatne.
7. Bardzo miły i pomocny rezydent Magnet!!!

Gorąco polecam ten hotel!!! Na pewno wrócę tam za rok!

zgłoś nadużycie

Dodał: Mila | 17.09.2014 21:37

Hej! Właśnie dzisiaj zakończył się mój pobyt w Turcji (10-17.09.2014), a dokładniej w hotelu Mirador, dlatego też chciałabym podzielić się moją opinią (może komuś się przyda) 1. Obsługa hotelu była znakomita! Bardzo mili recepcjoniści, kelnerzy, barmani (niektórzy mówili po polsku- słabo, ale ważne, że można było się z nimi porozumieć) 2. Znakomici Animatorzy!!! Przez cały dzień starali się umilić gościom pobyt. Gra w water pool, siatkówka plażowa, lotki, ćwiczenia w wodzie i bardzo ciekawe wieczorne show!!! + oczywiście polska animatorka Dominika!!!! 3. Pokoje były bardzo przyjemne i czyste. Świeże ręczniki i pościel. 4. Jedzenie w restauracji było dobre. Każdy znalazł coś dla siebie. 5. Nie było żadnego problemu z znalezieniem wolnego leżaka na basenie. 6. Do godziny 23.00 można było zamawiać wszelkie napoje w barze przy basenach, po 23 niestety były już płatne. 7. Bardzo miły i pomocny rezydent Magnet!!! Gorąco polecam ten hotel!!! Na pewno wrócę tam za rok!


Tagi: hotel mirador turcja

zgłoś nadużycie

Dodał: Elbie | 23.09.2014 21:17

Byłam w tym samym czasie to znaczy (10-17.09.2014),podzielam opinię Mileny.Było wszystko w porządku,jestem wybredna w jedzeniu ale tam było jedzenia pod dostatkiem ,urozmaicone i smaczne .Praktycznie jedzenie było caly dzień.Pokoje bardzo czyste żadnych usterek .Leżaków nie trzeba było zajmować z rana bo było ich pod dostatkiem.Chociaż znalezli się tacy co zajmowali.Super urlop,polecam z czystym sumieniem.


Tagi: hotel mirador-turcja mirador turcja

zgłoś nadużycie

Dodał: lola1771 | 27.09.2014 10:07

Szukaliśmy taniego hotelu w Krynicy Morskiej, jednak ceny nijak miały się do jakości, ale na szczęście trafiłam na stronę http://fourwindsbar.pl/ i zarezerwowałam pokój dla siebie i męża!


Tagi: mirador turcja

zgłoś nadużycie

Dodał: mario | 31.08.2015 14:22

Jakie wieczorne show ło matko animacje były marne w ciągu 7 dni przez 3 dni wybierali miss , mistera i parę nic więcej ... raz był pokaz ognia i to fajne było . Reszta się zgadza :-)


Tagi: mirador turcja

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z