Opinia o hotelu Panas Holiday Village
3.6
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Panas Holiday Village Cypr
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Jacek92 | 11.03.2011 12:03

Hotel położony przy plaży niestety skalistej. Hotel nie za duży, zadbany, basen dobrze utrzymany z możliwością gry w siatkę, teren hotelu czysty. Pokoje duże , czyste choć umeblowanie trochę stare. Dosyć szeroki wybór potraw, stołówka czysta i sprawnie obsługiwana. Obsługa szybka i sprawna.

zgłoś nadużycie

Dodał: Kieu | 10.07.2013 09:51

Andrzej Kisiela mf3wi:Witam.Bardzo mi się spodobało, riidzzelenoe na czynniki proste co tak naprawdę trzeba robić i w jakich proporcjach aby odnieść sukces w marketingu w systemie network. U mnie te proporcje dotychczas były zaburzone więc zmienię je i będę większe sukcesy. Dziękuje za dobre i praktyczne rady :).


Tagi: cypr ncyyrbgsy panas holiday village

zgłoś nadużycie

Dodał: Vita | 12.07.2013 12:16

Mieszkałem w Limassol podczas wykezcici na Cypr w czerwcu. Jest to Stare Miasto ale bardzo ładne i przyjemne.Mieści się tu piękna promenada wzdłuż brzegu, port, krf3tkie molo. Nie podobały mi się plaże w Limasol są brzydkie, małe, piasek szary, jedynie morze piękne. I niestety co mnie najbardziej zszokowało to ceny. Wszędzie bardzo drogo. Ciekawymi miejscami do zwiedzenia są Zamek w ktf3rym obecnie mieści się Muzeum Średniowiecznego Cypru, Muzeum archeologiczne, Ogrody miejskie, zoo a także Sanktuarium Apollina w Kurionie w pobliżu Limassolu. Warto zobaczyć.


Tagi: cypr f6rbjqtupti panas holiday village

zgłoś nadużycie

Dodał: Lucian | 12.07.2013 22:58

bla_bla_bla :do: Michał Stany Zjednoczone są niewyobrażalnie zadłużone.USA fjuocnknują na zupełnie innej zasadzie niż pozostałe gospodarki światowe. Zaciągają kredyt w Dolarach. Mają możliwość dodrukowywania dowolnej ilości pieniądza bez pokrycia, więc w każdej chwili mogą swf3j dług po części spłacić deprecjonując własną walutę. Robią to od 1945 roku, kiedy zerwano związek Dolara ze złotem. Utrzymano jednak zabezpieczenie waluty w złocie dla bankf3w centralnych innych państw, ktf3re swwoje rezerwy walutowe utrzymywały właśnie w Amerykańskim pieniądzu. 15 sierpnia 1971 rząd USA ogłaszając, że zrywa rf3wnież to ostatnie zabezpieczenie w praktyce ogłosił niewypłacalność. Bez mała 41 lat temu! Chcesz więcej? Pozdrawiam.24 maja 2012


Tagi: cypr panas holiday village tj40jd0ohvi

zgłoś nadużycie

Dodał: Ganesh | 15.07.2013 01:00

Mieszkałem w Limassol podczas wzckecyii na Cypr w czerwcu. Jest to Stare Miasto ale bardzo ładne i przyjemne.Mieści się tu piękna promenada wzdłuż brzegu, port, krf3tkie molo. Nie podobały mi się plaże w Limasol są brzydkie, małe, piasek szary, jedynie morze piękne. I niestety co mnie najbardziej zszokowało to ceny. Wszędzie bardzo drogo. Ciekawymi miejscami do zwiedzenia są Zamek w ktf3rym obecnie mieści się Muzeum Średniowiecznego Cypru, Muzeum archeologiczne, Ogrody miejskie, zoo a także Sanktuarium Apollina w Kurionie w pobliżu Limassolu. Warto zobaczyć.


Tagi: cypr panas holiday village uwfwahnml5j

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z